Ubezpieczenie Zawodników

Polecamy ubezpieczenie Generali.

Zawarcie polisy trwa kilka minut jest bardzo intuicyjne – polisa przychodzi na maila, może być opłacona ze strony podczas jej wystawiania lub później normalnie z konta bankowego.

INSTRUKCJA

• Należy wejść na stronę: WWW.BEZPIECZNY.PL
  • Wybrać:  Ubezpieczenia NNW dla dzieci
  • Następnie przedszkolne (od 4 r.ż. do 7 r. ż)  czy szkolne (od 7 r.  do 25 r.ż.)
  • Kolejno: kup online  lub kontynuuj ubezpieczenie z rabatem -10%
  • Uzupełnić dane rodzica w tym mail i telefon i dane dziecka (można jedną polisą dodać  kilkoro dzieci)
  • GENERALI – trzeba wprowadzić kod zniżkowy 26893  – wariant najwyższy, uszczerbek do 50 000 PLN składka 139,50 (można oczywiście wybrać  również inną opcję/ wariant).

Judo i sporty walki są w zakresie!

Generali obejmuje ochroną ubezpieczeniową zdarzenia ubezpieczeniowe powstałe na całym świecie!

Włączone wyczynowe uprawianie sportu:  forma działalności Ubezpieczonego podejmowana dobrowolnie w drodze rywalizacji dla uzyskania maksymalnych wyników sportowych podczas zajęć szkolnych lub pozaszkolnych, jak również w życiu prywatnym lub w ramach przynależności do klubów sportowych, związków i organizacji sportowych lub stowarzyszeń.

Wyłączone sporty ekstremalne  TE SPORTY NIE SĄ W ZAKRESIE i nie można ich włączyć:

sporty lub aktywność fizyczna, których uprawianie wymaga działania w warunkach podwyższonego ryzyka ze względu na wystąpienie choćby jednego z następujących czynników ryzyka: użycia broni białej lub palnej (z wyłączeniem szermierki), użycia pojazdów silnikowych, schodzenia pod wodę na głębokość większą niż 10 m., przebywania w terenie górskim poza wytyczonymi trasami lub szlakami; za sporty ekstremalne uważa się również sporty lub aktywność fizyczną, których uprawianie wymaga ponadprzeciętnych umiejętności, odwagi lub działania w warunkach zagrożenia życia: sporty powietrzne, downhill rowerowy, wspinaczkę wysokogórską, skalną, skałkową, lodową, speleologię, skoki narciarskie, skoki akrobatyczne na nartach, skoki z wysokich budynków lub skał, skoki bungee, jazdę po muldach, rafting, sporty uprawiane na rzekach górskich, a także wyprawy do miejsc charakteryzujących się ekstremalnymi warunkami klimatycznymi lub przyrodniczymi: pustynia, wysokie góry (pow. 4000 m.n.p.m.), busz, bieguny, dżungla, tereny lodowcowe.

Treningi Judo-organizacja zajęć

Drodzy Rodzice i Drodzy Zawodnicy,

Treningi judo zostały wznowione od 22.03.2021. Treningi judo odbywają się reżimie sanitarnym. Wszystkie umieszczone poniżej informacje są bardzo ważne proszę o zapoznanie się z nimi i przestrzeganie zaleceń.

Do zobaczenia na treningach

ORGANIZACJA TRENINGÓW

1. Na zajęcia przychodzimy punktualnie od 5 do 10 min przed ich rozpoczęciem.
  2. Z zajęć dzieci odbieramy punktualnie maksymalnie od 5 do 10 min po zakończeniu treningu.
  3. Zawodnicy przychodzą na trening od razu w strojach treningowych (judogi) pod dresem (+kurtka, jeśli to konieczne), aby uniknąć faz ubierania i przebierania, co pozwoli na szybką wymianę grup
  4. Na salę mogą wejść jedynie zawodnicy.
  5. Przed wejściem na salę treningową zawodnik musi zdezynfekować ręce.
  6. Po wejściu na salę treningową zawodnik kieruje się do szatni, tam pozostawia okrycie wierzchnia
  7. Na matę wchodzi tylko za zgodą trenera.
  8. Po zakończonym treningu zawodnicy sprawnie opuszczają matę. Zmieniają obuwie, zakładają wierzchnie ubranie i wypuszczani są z Sali za zgodą trenera. Na trening nie będą wpuszczane dzieci z objawami przeziębienia. Jeśli podczas treningu zawodnik poczuje się źle, złe samopoczucie dziecka będzie natychmiast zgłaszana opiekunowi i opiekun będzie musiał niezwłocznie odebrać dziecko z klubu.

WAŻNE BYŚ PAMIĘTAŁ JAKO ZAWODNIK:

• często myj i dezynfekuj ręce
  • nie kaszl/kichaj na innych ani na swoje dłonie
  • kiedy kaszlesz/kichach zakryj nos i usta przedramieniem
  • noś maseczkę i zachowaj bezpieczny dystans od innych
  • bądź przygotowany na zajęcia, przebierz się w domu
  • zawsze słuchaj uważnie trenera i wykonaj jego polecenia

WYTYCZNE DLA ZAWODNIKÓW:

1. Strój treningowy powinien być wyprany i czysty , najlepiej aby dzieci były już przebrane, miały judogi na sobie
  2. Musisz mieć czyste dłonie i stopy oraz odpowiednio przycięte paznokcie.
  3. Skorzystaj z toalety przed treningiem, żeby uniknąć korzystania z powierzchni wspólnych.
  4. W drodze na trening, jeśli to możliwe unikaj transportu publicznego.
  5. W drodze na trening i z treningu załóż maseczkę.
  6. Pamiętaj o wodzie do picia, klapkach, maseczce, chusteczkach do nosa.

ZALECENIE ZDROWOTNE

1. Zostań w domu jeśli przebywasz w gospodarstwie domowym z osobą, u której stwierdzono zakażenie COVID-19 na mniej niż 24 dni przed rozpoczęciem treningów.
  2. Zostań w domu jeśli mieszkasz z osobą z grupy podwyższonego ryzyka (>70 lat, przewlekła choroba).
  3. Jeśli miałeś COVID-19 i byłeś hospitalizowany, musisz skonsultować się z lekarzem przed wznowieniem treningów (konieczne jest orzeczenie lekarza dopuszczające do treningu lub wykonanie testu).
  4. Zostań w domu i zgłoś się do lekarza jeśli masz którykolwiek z podanych objawów sugerujących zakażenie COVID-19 (gorączka >37,4 stopnia, katar, duszności, ból w klatce piersiowej, zmęczenie, utrata smaku lub węchu, biegunka itp.)
  5. Nie ukrywaj w kwestionariuszu ryzyka opisujący stan zdrowia zawodnika żadnych informacji, które mogą skutkować zakażeniem. w klubie – dezynfekujemy i wietrzymy pomieszczenia – dezynfekujemy sprzęt – weryfikujemy ilość dzieci w grupach – dbamy o higienę w celu przeciwdziałania COVID-19 BĄDŹMY BEZPIECZNI Nasze zdrowie zależy od wzajemnej odpowiedzialności. Każdy ma wpływ na to jak szybko epidemia zostanie zahamowana. D jak DYSTANS D jak DEZYNFEKCJA M jak MASECZKA