XXV Turniej Judo im. Antoniego Reitera

Zapraszamy zawodników z naszego klubu do uczestnictwa w XXV Turnieju Judo im. Antoniego Reitera, który odbędzie się dnia 28 listopada 2015 roku w Gdańsku.

Szczegóły w komunikacie: Komunikat

XXIII Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci

WKS „Flota” Gdynia Sekcja Judo zaprasza na:
XXIII Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka

Termin : 21.11.2015

Miejsce : V Liceum Ogólnokształcące w Gdyni ul. Dickmana 14.

PROGRAM ZAWODÓW

• 9.00-10.00     Waga i badania lekarskie dzieci z roczników 2003 i 2004.
  • 11.00                Oficjalne otwarcie turnieju.
  • 12.30-13.30    Waga i badania lekarskie dzieci z roczników 2005 i 2006  (możliwość startu rocznika 2007).

XIV International Judo Baltic Cup – Podziękowanie

Baltic_Judo_Cup_1

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego UKS OPTY pragnie gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby tegoroczny  XIV Międzynarodowy Bałtycki Turniej Judo ( XIV International  Judo Baltic Cup) miał tak wspaniałą oprawę.

W szczególności dziękujemy władzom Miasta Gdyni z Prezydentem Wojciechem Szczurkiem na czele, który raczył objąć nasz turniej honorowym patronatem, Dyrekcji Gdyńskiego Centrum Sportu, Kierownictwu Gdynia Areny, a także rodzicom naszych zawodników, bez których zaangażowania i ogromnego nakładu pracy nie udałoby się zorganizować tak perfekcyjnie turnieju.

Turniej podobnie jak w ubiegłych latach przebiegał na bardzo wysokim sportowym poziomie. Startowało w nim prawie 600 zawodników i zawodniczek z kilku krajów. Szczegółowe zestawienie wyników umieszczono w  pliku Rezultaty oraz na stronie Judo Baltic Cup.

Zarząd UKS OPTY