XV International Judo Baltic Cup

Baltic_Judo_Cup_1Krótka reminiscencja na temat  naszego XV International Judo Baltic Cup.

Szacunek dla twórcy  Zbyszka Sobisza.

15-lecie UKS OPTY

tort-urodzinowy

Minęło 15 lat od kiedy rozpoczął swoja działalność Uczniowski Klub Sportowy UKS OPTY.  Z tej okazji Zarząd Klubu  kieruje podziękowania dla wszystkich osób i organizacji zaangażowanych w działalność klubu.

Specjalne podziękowania kierowane są do Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 34  w Gdyni im. Leonida Teligi,  gdzie już od 15 lat  mieści się siedziba naszego klubu. Współpraca układała się nam  przez te 15 lat wspaniale i jesteśmy głęboko przekonani, że dalej tak będzie przez najbliższe 100 lat.

Były to na pewno lata bardzo intensywnej pracy,  ale wysiłek wielu ludzi został nagrodzony poprzez liczne sukcesy sportowe i organizacyjne. Wspomnieć tutaj  należy coroczny International Judo Baltic Cup. Wspaniały turniej, którego nie powstydziłyby się znacznie mocniejsze  ośrodki.

Z tej okazji Zarząd Klubu składa trenerom, zawodnikom, sympatykom i wszystkim osobom zaangażowanym w działalność klubu życzenia pomyślności, zdrowia,  sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, a także czerpania dużej satysfakcji z działalności na rzecz naszej społeczności.

Zarząd UKS OPTY

Turniej Mikołajkowy

Dnia 11 grudnia 2016r o godz. 10;00  w SP 34 w Gdyni przy ul. Cylkowskiego 5, odbędą się Mistrzostwa UKS OPTY w JUDO.

Zawody będą przeprowadzone według zgłoszeń jakich dokonają trenerzy do dnia  7 grudnia 2016 r.

Należy podać wagę Dziecka i rok urodzenia do trenera prowadzącego.

Informacja szczegółowa o Mistrzostwach klubu UKS OPTY będzie można pobrać ze strony www.uksopty.pl albo Facebook uks opty,  trener Bogdan Gruba 504159015.

Opłata startowa 20zł

Czekają na dzieci medale pamiątkowe i wizyta Mikołaja.