XV International Judo Baltic Cup-zdjęcia

XV International Judo Baltic Cup

 

XV JudBaltic_Judo_Cup_1obaltic Cup już za nami. Był to największy w tej części Polski Turniej Judo jednocześnie największy z dotychczasowych przeprowadzonych Międzynarodowych Bałtyckich Turniejów Judo. Turniej udało się  nam bardzo sprawnie przeprowadzić. Możliwe to było dzięki wsparciu Gdyńskiego Centrum Sportu i Rady Miasta Gdyni, która udostępniło nam na potrzeby  turnieju wspaniałą  Gdynia Arenę. Gdyńskie Centrum Sportu było także sponsorem strategicznym tej bardzo dużej sportowej imprezy. Wsparcia udzieliły mam także Pomorski Okręgowy Związek Judo oraz Polski Związek Judo. Specjalne podziękowania kierujemy także do rodziców naszych zawodników, których zaangażowanie wydatnie wspomogło nas w organizacji turnieju. Zarząd UKS OPTY kieruje także specjalne gorące podziękowania dla Bogdana Gruby, który jest pomysłodawcą, głównym organizatorem i niekwestionowanym liderem zespołu organizacyjnego.

Turniej realizowany był przy wsparciu systemów elektronicznej obsługi zawodów co stawia go w awangardzie polskich turniejów judo. W turnieju startowało 850 zawodników z 137 klubów z 8 państw. Gościliśmy zawodników z Niemiec, Norwegii, Szwecji, Rosji, Litwy, Gruzji i Ukrainy.

Jesteśmy głęboko przekonani, że zarówno zawodnicy, trenerzy i zaproszeni goście wywiozą z Gdyni dobre wspomnienia oraz, że nas odwiedzą w przyszłym roku.

Zarząd UKS OPTY