Zawody UKS Opty w Judo oraz Egzaminy na Stopnie KYU

Zarząd UKS OPTY serdecznie zaprasza na egzamin na stopnie szkoleniowe KYU oraz za Mistrzostwa Klubu w Judo.

EGZAMINY
Egzaminy na stopnie szkoleniowe KYU odbędą się w sobotę 05.03.2016r. w SP nr 34 , ul. Cylkowskiego 5.
• Godz. 9.00 – zawodników, którzy zdają egzamin na 6 kyu i 5,5 kyu ( pas biały i biało-żółty)
• Godz. 12.00 zapraszamy zawodników, którzy zdają egzamin na 5kyu, 4,5 kyu, 4 kyu i wyższe stopnie
Opłata egzaminacyjna wynosi 40 zł.
MISTRZOSTWA UKS OPTY w JUDO
Po egzaminach danej grupy wiekowej odbędą się zawody – Mistrzostwa Klubu w Judo.
W zawodach klubowych mogą brać udział wszyscy zawodnicy urodzeni w latach 2004 i młodsi zarówno chłopcy jak i dziewczynki.
Za zajęcie miejsc od I-III przewidziano medale.
Zawodnicy starszych grup wiekowych zobligowani są do pomocy w organizacji zawodów.
SKŁADKA KLUBOWA
Zarząd Klubu zawraca się z prośbą o uregulowanie „składki klubowej” . Składka ta jest wykorzystana na dopłaty do wyjazdów zawodników na zawody i zgrupowania a także na dofinansowanie zakupu sprzętu sportowego.
Wysokość „składki klubowej” to 50 zł rocznie przy jednorazowej wpłacie.
UBEZPIECZENIE
Zarząd Klubu prosi także o uiszczenie składki na ubezpieczenia NNW w wysokości 40 zł .
(W przypadku rezygnacji z ubezpieczenia prosimy o złożenie pisemnego oświadczenia)

Zarząd Klubu

Mistrzostwa Regionu Pomorskiego

W dniu 13 lutego 2016 roku odbędą się Mistrzostwa Regionu Pomorskiego w kategoriach młodzik/młodziczka  oraz  junior/juniorka.

Gorąco zapraszamy do udziału.

Szczegóły w komunikacie: Komunikat