XIV International Judo Baltic Cup – Podziękowanie

Baltic_Judo_Cup_1

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego UKS OPTY pragnie gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby tegoroczny  XIV Międzynarodowy Bałtycki Turniej Judo ( XIV International  Judo Baltic Cup) miał tak wspaniałą oprawę.

W szczególności dziękujemy władzom Miasta Gdyni z Prezydentem Wojciechem Szczurkiem na czele, który raczył objąć nasz turniej honorowym patronatem, Dyrekcji Gdyńskiego Centrum Sportu, Kierownictwu Gdynia Areny, a także rodzicom naszych zawodników, bez których zaangażowania i ogromnego nakładu pracy nie udałoby się zorganizować tak perfekcyjnie turnieju.

Turniej podobnie jak w ubiegłych latach przebiegał na bardzo wysokim sportowym poziomie. Startowało w nim prawie 600 zawodników i zawodniczek z kilku krajów. Szczegółowe zestawienie wyników umieszczono w  pliku Rezultaty oraz na stronie Judo Baltic Cup.

Zarząd UKS OPTY